Pruvodce - Můj účet

Prodloužení platnosti účtu

Prodloužení platnosti účtu budete potřebovat v situaci, kdy výzkum ještě nebyl ukončen a termín vypršení Vašeho účtu se blíží. Platnost účtu můžete prodloužit kdykoliv (na výběr máte o 1 měsíc, 2, 3, 6, nebo 12).

Na výběr máte tři možnosti platby:

 1. Rychlou internetovou platbu, která je popsána níže.
 2. Platba pomocí proforma faktury, kterou můžeme vygenerovat podobně jako internetovou platbu.
 3. Platba na základě faktury DPH. Stačí, pokud nám zatelefonujete, nebo napíšete. Vystavíme Vám fakturu DPH a aktivujeme Vám ihned účet.

Jak prodloužit platnost účtu?

 1. V horním menu klikněte na odkaz „Platba účtu“ (1).
 2. 1

 3. Vyberte délku platnosti, která odpovídá Vašim potřebám (2).
 4. 2

 5. Vyplňte všechna povinná pole k provedení transakce (3).
 6. Chcete-li obdržet fakturu DPH, označte možnost „Chci zaslat fakturu DPH“ (4) a vyplňte požadované údaje k vystavení faktury.
 7. 3

 8. Vyberte typ platby a klikněte na ikonku Vaší banky (5), poté klikněte na tlačítko „Následující“ (7).
 9. 4
  5

 10. Následně budete přesměrováni na stránku, kde si zkontrolujte zadané údaje. Naleznete-li chybu, klikněte na tlačítko „Vzít zpátky a opravit“ (8). Je-li je vše v pořádku, klikněte na tlačítko „Provést objednávku“ (9).
 11. V tento moment budete přesměrováni na stránky Vaší banky. Pro dokončení transakce postupujte dle instrukcí zobrazených na stránce.
 12. 6

Na co pamatovat?

 • Dejte pozor na správnost a kompletnost všech uvedených údajů, vyhnete se tak všem nedorozuměním s provedením transakce.
 • Pamatujte, že funkce „Platba účtu“ neumožňuje změnu účtu, ale jen prodloužení platnosti stávajícího. Pokud chcete účet změnit, přejdětě na odkaz „Nastavení účtu“ a zde proveďte odpovídající výběr.

Pomohl Vám tento článek?

Děkujeme za odpověď