Pruvodce - Můj účet

Platba účtu proforma fakturou

Pokud nemůžete využít možnosti platby prostřednictvím platební brány,  můžete si nechat vygenerovat proforma fakturu, po jejímž uhrazení Vám bude účet automaticky aktivován / prodloužen.

Jak vygenerovat proforma fakturu?

Během aktualizace účtu (Podívejte se jak na to), platby zkušebního účtu, nebo prodlužování platnosti stávajícího účtu (Podívejte se jak na to), vyberte v části Platba účtu možnost „Chci zaslat fakturu e-mailem“, po jejíž aktivování se otevře nabídka s možnostmi zadání údajů Vaší společnosti.

Do polí zadejte odpovídající údaje Vaší společnosti, nebo organizace, a pokračujte dále k výběru typu platby, kde vyberte první možnost „Proforma faktura“ a klikněte na tlačítko „Následující“.

Důležité

Před odesláním zkontrolujte zadané údaje. Na následující stránce se zobrazí souhrn zadaných údajů společně s objednávkou. Objednávku zde můžete závazně potvrdit kliknutím na tlačítko „Potvrdit objednávku“ nebo ji změnit kliknutím na odkaz „Jít zpátky a opravit“.

Po kliknutí na tlačítko „Potvrdit objednávku“ se zobrazí odkaz ke stažení proforma faktury ve formátu PDF. Faktura Vám bude ve stejný okamžik doručena také na registrační e-mail. Po uhrazení proforma faktury bude Váš účet aktivován/prodloužen a na e-mailovou adresu obdržíte daňový doklad.

Na co pamatovat?

  • Pokud máte jakékoliv potíže v výše uvedeným postupem, prosím kontaktujte nás, rádi Vám vystavíme proforma fakturu ručně.
  • Váš účet bude aktivován/prodloužen po uhrazení proforma faktury, prosím vezměte tedy v potaz délku zpracování proforma faktury ve Vaší společnosti a vygenerujte ji v odpovídajícím předstihu před uplynutím platnosti účtu.
  • Chcete-li proces akceptování platby urychlit, pošlete nám potvrzení o převodu – akceptujeme platbu a hned se budete moci těšit z přístupu k účtu.

Pomohl Vám tento článek?

Děkujeme za odpověď