Pruvodce - Můj účet

Změna účtu na lepší

Každý typ účtu obsahuje jiné dostupné funkce. Tabulku s možnostmi jednotlivých účtů naleznete v části Funkcionality.
V každém případě vyšší účet obsahuje funkce nižšího + dodatečné funkce. Pouze účet Enterprise umožňuje používat účet bez jakýchkoliv omezení.

Jak změnit typ účtu

 1. V horním menu klikněte na odkaz „Nastavení účtu“ (1). Otevře se Vám nabídka s možností změny typu účtu.
 2. 1

 3. V části „Typ účtu“ (2) se nacházejí informace o aktuálním typu účtu. Klikněte (3), (4), nebo (5), vyberte Premium, Business, nebo Enterprise, v závislosti na Vašich potřebách. Po vybrání požadovaného typu účtu budete přesměrování na další obrazovku, umožňující dokončení platební transakce.
 4. 2

 5. Kliknutím na odpovídající místo vybereme požadovaný počet měsíců, po které bude náš nový účet aktivní (6). Pamatujte, že čím vyšší počet měsíců vyberete, tím větší slevu získáte!
 6. 3

 7. Vyplníte všechna pole týkající se Vašich osobních údajů (7). Chcete-li obdržet fakturu DPH, zaškrtněte možnost „Chci zaslat fakturu DPH“ (8) a vyplňte požadované údaje.
 8. 4

 9. Vyberte formu platby (9) a klikněte na tlačítko „Následující“ (10).
 10. 5

 11. Po kliknutí na tlačítko „Následující“ (11), budete přesměrováni na stránku, na které zkontrolujte všechna zapsaná data. Jestliže při jejich kontrole naleznete nějaké chyby, klikněte na tlačítko „Vzít zpátky a opravit“ (12). Jsou-li všechny údaje správně, klikněte na tlačítko „Chci provést objednávku“ (13), poté budete požádáni o provedení platby shodně s vybranou formou.
 12. 6

Na co pamatovat?

 • Pozor dávejte na správnost a kompletnost všech uvedených údajů, vyhnete se tak všem nedorozuměním s provedením transakce.
 • Možnost změnit účet na vyšší můžete kdykoliv. Pokud Vám zůstaly ještě nějaké zaplacené dny u nižšího účtu, budou převedeny do vyššího a automaticky se připočítají k vybranému časovému období.
 • Máte-li účet Standard, můžete zadarmo vyzkoušet na 14 dní vyšší typ účtu (Zjistěte jak).

Pomohl Vám tento článek?

Děkujeme za odpověď